Продукція > PANASONIC > EEFCD0G820ER
EEFCD0G820ER panasonic
Виробник: panasonic
SMD
на замовлення 172400 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 82uF 4volts.
Інші пропозиції EEFCD0G820ER
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-CD0G820ER EEF-CD0G820ER Виробник : Panasonic Electronic Components FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf Description: CAP POLYMER 82UF 20% 4V SMD
товару немає в наявності
EEF-CD0G820ER Виробник : Panasonic ABE0000C69-947491.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 82uF 4volts