Продукція > PANASONIC > EEF-CD0J100ER
EEF-CD0J100ER
EEF-CD0J100ER Panasonic
ABE0000C69-947491.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 10uF 6.3volt
на замовлення 9400 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції EEF-CD0J100ER
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEFCD0J100ER Виробник : panasonic SMD
EEF-CD0J100ER EEF-CD0J100ER Виробник : Panasonic Electronic Components FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf Description: CAP POLYMER 10UF 20% 6.3V SMD