Продукція > PANASONIC > EEF-CD0J330ER
EEF-CD0J330ER
EEF-CD0J330ER Panasonic
ABE0000C69-947491.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 33uF 6.3volt
на замовлення 493 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції EEF-CD0J330ER
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEFCD0J330ER Виробник : panasonic SMD
на замовлення 172400 шт:
EEF-CD0J330ER EEF-CD0J330ER Виробник : Panasonic Electronic Components FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf Description: CAP POLYMER 33UF 20% 6.3V SMD