Продукція > PANASONIC > EEF-CD0J470R
EEF-CD0J470R
EEF-CD0J470R Panasonic
ABE0000C69-947491.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 47uF 6.3volt
на замовлення 3500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції EEF-CD0J470R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-CD0J470R EEF-CD0J470R Виробник : Panasonic Electronic Components FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf Description: CAP ALUM POLY 47UF 20% 6.3V SMD
товару немає в наявності