Продукція > PANASONIC > EEFCD0J470XR
EEFCD0J470XR panasonic
Виробник: panasonic
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 47uF 6.3volt.
Інші пропозиції EEFCD0J470XR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-CD0J470XR EEF-CD0J470XR Виробник : Panasonic Electronic Components FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf Description: CAP POLYMER 47UF 20% 6.3V SMD
товару немає в наявності
EEF-CD0J470XR EEF-CD0J470XR Виробник : Panasonic ABE0000C69-947491.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 47uF 6.3volt