Продукція > PANASONIC > EEFCD0J680XE
EEFCD0J680XE panasonic
Виробник: panasonic
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 68uF 6.3volts.
Інші пропозиції EEFCD0J680XE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-CD0J680XE EEF-CD0J680XE Виробник : Panasonic Electronic Components FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf Description: CAP POLYMER 68UF 20% 6.3V SMD
товару немає в наявності
EEF-CD0J680XE EEF-CD0J680XE Виробник : Panasonic ABE0000C69-947341.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 68uF 6.3volts