EEF-CD0K150R
EEF-CD0K150R Panasonic Electronic Components
FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 15UF 20% 8V SMD
на замовлення 3452 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 15uF 8volt.
Інші пропозиції EEF-CD0K150R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-CD0K150R EEF-CD0K150R Виробник : Panasonic ABE0000C69-947491.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 15uF 8volt
EEFCD0K150R Виробник : panasonic SMD
EEF-CD0K150R EEF-CD0K150R Виробник : Panasonic Electronic Components FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf Description: CAP ALUM POLY 15UF 20% 8V SMD