Технічний опис EEF-CD0K220ER Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 22uF 8volts.
Інші пропозиції EEF-CD0K220ER
|---|---|---|---|---|---|
| EEFCD0K220ER | Виробник : panasonic | SMD |
на замовлення 172400 шт: термін постачання 14-28 дні (днів) |
EEF-CD0K220ER | Виробник : Panasonic Electronic Components |
Description: CAP POLYMER 22UF 20% 8V SMD |