EEF-CD0K220R
EEF-CD0K220R Panasonic Electronic Components
FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP POLYMER 22UF 20% 8V SMD
на замовлення 3920 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 22uF 8volt.
Інші пропозиції EEF-CD0K220R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-CD0K220R EEF-CD0K220R Виробник : Panasonic Electronic Components FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf Description: CAP POLYMER 22UF 20% 8V SMD
EEF-CD0K220R EEF-CD0K220R Виробник : Panasonic ABE0000C69-947491.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 22uF 8volt
на замовлення 722 шт:
EEFCD0K220R Виробник : panasonic SMD