Продукція > PANASONIC > EEFCD0K8R2ER
EEFCD0K8R2ER panasonic
Виробник: panasonic
SMD
на замовлення 172400 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 8.2uF 8volts.
Інші пропозиції EEFCD0K8R2ER
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-CD0K8R2ER EEF-CD0K8R2ER Виробник : Panasonic Electronic Components FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf Description: CAP POLYMER 8.2UF 20% 8V SMD
товару немає в наявності
EEF-CD0K8R2ER EEF-CD0K8R2ER Виробник : Panasonic ABE0000C69-947341.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 8.2uF 8volts