EEF-CD1A330ER
EEF-CD1A330ER Panasonic Electronic Components
FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 33UF 20% 10V SMD
на замовлення 1240 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 33uF 10volt.
Інші пропозиції EEF-CD1A330ER
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-CD1A330ER EEF-CD1A330ER Виробник : Panasonic Electronic Components FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf Description: CAP ALUM POLY 33UF 20% 10V SMD
товару немає в наявності
EEF-CD1A330ER EEF-CD1A330ER Виробник : Panasonic ABE0000C69-947341.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 33uF 10volt