EEF-CD1A390ER
EEF-CD1A390ER Panasonic Electronic Components
FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP POLYMER 39UF 20% 10V SMD
на замовлення 15951 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 39uF 10volt.
Інші пропозиції EEF-CD1A390ER
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-CD1A390ER EEF-CD1A390ER Виробник : Panasonic Electronic Components FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf Description: CAP POLYMER 39UF 20% 10V SMD
EEF-CD1A390ER EEF-CD1A390ER Виробник : Panasonic ABE0000C69-947491.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 39uF 10volt