Технічний опис EEF-CD1B100R Panasonic Electronic Components
Aluminium Organic Polymer Capacitors 10uF 12.5volt.
Інші пропозиції EEF-CD1B100R
|---|---|---|---|---|---|
Description: CAP POLYMER 10UF 20% 12.5V SMD |
на замовлення 9668 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
EEF-CD1B100R | Виробник : Panasonic |
на замовлення 3233 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |