Продукція > PANASONIC > EEF-CD1B220R
EEF-CD1B220R
EEF-CD1B220R Panasonic
ABE0000C69-947491.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 22uF 12.5V
на замовлення 514 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції EEF-CD1B220R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-CD1B220R EEF-CD1B220R Виробник : Panasonic Electronic Components FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf Description: CAP ALUM POLY 22UF 20% 12.5V SMD
товару немає в наявності
товару немає в наявності