EEF-CD1C2R2R
EEF-CD1C2R2R Panasonic Electronic Components
FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP POLYMER 2.2UF 20% 16V SMD
на замовлення 2562 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 2.2uF 16V.
Інші пропозиції EEF-CD1C2R2R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-CD1C2R2R EEF-CD1C2R2R Виробник : Panasonic Electronic Components FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf Description: CAP POLYMER 2.2UF 20% 16V SMD
EEFCD1C2R2R Виробник : panasonic SMD
товару немає в наявності
EEF-CD1C2R2R EEF-CD1C2R2R Виробник : Panasonic ABE0000C69-947341.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 2.2uF 16V