Технічний опис EEF-CD1C4R7R Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 4.7uF 16volt.
Інші пропозиції EEF-CD1C4R7R
|---|---|---|---|---|---|
| EEFCD1C4R7R | Виробник : panasonic | SMD |
на замовлення 86200 шт: термін постачання 14-28 дні (днів) |
EEF-CD1C4R7R | Виробник : Panasonic Electronic Components |
Description: CAP POLYMER 4.7UF 20% 16V SMD |
товару немає в наявності |