Продукція > PANASONIC > EEF-CS0G121R
EEF-CS0G121R
EEF-CS0G121R Panasonic
ABE0000C49-844570.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminum Organic Polymer Capacitors 120uF 4.0volt
на замовлення 3500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції EEF-CS0G121R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-CS0G121R EEF-CS0G121R Виробник : Panasonic Electronic Components ABE0000C49.pdf Description: CAP ALUM POLY 120UF 20% 4V SMD