EEF-CS1D150R
EEF-CS1D150R Panasonic Electronic Components
ABE0000C49.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 15UF 20% 20V SMD
на замовлення 3395 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Aluminum Organic Polymer Capacitors 15uF 20volt.
Інші пропозиції EEF-CS1D150R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-CS1D150R EEF-CS1D150R Виробник : Panasonic ABE0000C49-844570.pdf Aluminum Organic Polymer Capacitors 15uF 20volt
EEF-CS1D150R EEF-CS1D150R Виробник : Panasonic Electronic Components ABE0000C49.pdf Description: CAP ALUM POLY 15UF 20% 20V SMD