EEF-CT0G181R
EEF-CT0G181R Panasonic Electronic Components
ABE0000C49.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 180UF 20% 4V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Capacitance: 180 µF
Voltage - Rated: 4 V
Ripple Current @ High Frequency: 5.1 A @ 100 kHz
на замовлення 4478 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 180UF 20% 4V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Capacitance: 180 µF, Voltage - Rated: 4 V, Ripple Current @ High Frequency: 5.1 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції EEF-CT0G181R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-CT0G181R EEF-CT0G181R Виробник : Panasonic ABE0000C49-947552.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 180uF 4.0volt
EEF-CT0G181R EEF-CT0G181R Виробник : Panasonic Electronic Components ABE0000C49.pdf Description: CAP ALUM POLY 180UF 20% 4V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Capacitance: 180 µF
Voltage - Rated: 4 V