EEF-CX1C150R
EEF-CX1C150R Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E_PZ_3_ABE0017_0_9_WW=
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 15UF 20% 16V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 16 V
Ripple Current @ High Frequency: 3.2 A @ 100 kHz
на замовлення 2217 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 15UF 20% 16V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 15 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ High Frequency: 3.2 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції EEF-CX1C150R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-CX1C150R EEF-CX1C150R Виробник : Panasonic ABE0000C49-947552.pdf Aluminum Organic Polymer Capacitors 15uF 16volt
EEF-CX1C150R EEF-CX1C150R Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E_PZ_3_ABE0017_0_9_WW= Description: CAP ALUM POLY 15UF 20% 16V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 16 V