Продукція > PANASONIC > EEF-CX1D220R
EEF-CX1D220R
EEF-CX1D220R Panasonic
abe0000c49.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Aluminum Polymer 22uF 20VDC 20%( 7.3 X 4.3 X 1.9mm) SMD 0.04 Ohm 3.2A 2000h 105°C T/R
на замовлення 10500 шт:
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 22UF 20% 20V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 20 V, Ripple Current @ High Frequency: 3.2 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-CX1D220R EEF-CX1D220R Виробник : Panasonic ABE0000C49.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 22uF 20volt
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
EEF-CX1D220R EEF-CX1D220R Виробник : Panasonic Electronic Components ABE0000C49.pdf Description: CAP ALUM POLY 22UF 20% 20V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 20 V
Ripple Current @ High Frequency: 3.2 A @ 100 kHz
Мінімальне замовлення: 4
EEF-CX1D220R EEF-CX1D220R Виробник : Panasonic abe0000c49.pdf Cap Aluminum Polymer 22uF 20VDC 20%( 7.3 X 4.3 X 1.9mm) SMD 0.04 Ohm 3.2A 2000h 105°C T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 20 V