Продукція > PANASONIC > EEF-CX1D330R
EEF-CX1D330R
EEF-CX1D330R Panasonic
abe0000c49.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Aluminum Polymer 33uF 20VDC 20%( 7.3 X 4.3 X 1.9mm) SMD 0.04 Ohm 3.2A 2000h 105°C T/R
на замовлення 2975 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 412
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 33UF 20% 20V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 20 V, Ripple Current @ High Frequency: 3.2 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-CX1D330R EEF-CX1D330R Виробник : Panasonic abe0000c49.pdf Cap Aluminum Polymer 33uF 20VDC 20%( 7.3 X 4.3 X 1.9mm) SMD 0.04 Ohm 3.2A 2000h 105°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
EEF-CX1D330R EEF-CX1D330R Виробник : Panasonic Electronic Components ABE0000C49.pdf Description: CAP ALUM POLY 33UF 20% 20V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 20 V
Ripple Current @ High Frequency: 3.2 A @ 100 kHz
на замовлення 17 шт:
Мінімальне замовлення: 3
EEF-CX1D330R EEF-CX1D330R Виробник : Panasonic ABE0000C49-947552.pdf Aluminum Organic Polymer Capacitors 33uF 20volt
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 20 V