Продукція > PANASONIC > EEF-CX1V150R
EEF-CX1V150R
EEF-CX1V150R Panasonic
ABE0000C49-947552.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors NRFND 06252019, no REPLACMENT
на замовлення 3875 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 15UF 20% 35V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 15 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ High Frequency: 3.2 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції EEF-CX1V150R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-CX1V150R EEF-CX1V150R Виробник : Panasonic abe0000c49.pdf Cap Aluminum Polymer 15uF 35VDC 20%( 7.3 X 4.3 X 1.9mm) SMD 0.04 Ohm 3.2A 2000h 105°C T/R
товару немає в наявності
EEF-CX1V150R EEF-CX1V150R Виробник : Panasonic Electronic Components 2469 Description: CAP ALUM POLY 15UF 20% 35V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ High Frequency: 3.2 A @ 100 kHz