EEF-GX0E331R
EEF-GX0E331R Panasonic Electronic Components
ABE0000C61.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 3mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
Ripple Current @ High Frequency: 10.2 A @ 100 kHz
на замовлення 521 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 3mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 2.5 V, Ripple Current @ High Frequency: 10.2 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-GX0E331R EEF-GX0E331R Виробник : Panasonic ABE0000C61-947590.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 2.5VDC 330uF 3mOhm 10200mAr.m.s
на замовлення 254 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
EEF-GX0E331R EEF-GX0E331R Виробник : Panasonic Electronic Components ABE0000C61.pdf Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 2.5 V