Продукція > PANASONIC > EEF-GY0E681R
EEF-GY0E681R
EEF-GY0E681R Panasonic
8607
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 2.5VDC 680uF 20% 10200mA 3mOhm
на замовлення 8214 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції EEF-GY0E681R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-GY0E681R EEF-GY0E681R Виробник : Panasonic Electronic Components 8607 Description: CAP ALUM POLY 680UF 20% 2.5V SMD
товару немає в наявності