EEF-HD0E181R
EEF-HD0E181R Panasonic Electronic Components
eef_h_1201.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP POLYMER 180UF 20% 2.5V SMD
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 180uF 2.5volt.
Інші пропозиції EEF-HD0E181R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-HD0E181R EEF-HD0E181R Виробник : Panasonic Electronic Components eef_h_1201.pdf Description: CAP POLYMER 180UF 20% 2.5V SMD
товару немає в наявності
товару немає в наявності
EEF-HD0E181R Виробник : Panasonic ABE0000C89-1095232.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 180uF 2.5volt