EEF-HD0G121R
EEF-HD0G121R Panasonic Electronic Components
eef_h_1201.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP POLYMER 120UF 20% 4V SMD
на замовлення 2742 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 120uF 4volt.
Інші пропозиції EEF-HD0G121R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-HD0G121R EEF-HD0G121R Виробник : Panasonic Electronic Components eef_h_1201.pdf Description: CAP POLYMER 120UF 20% 4V SMD
EEF-HD0G121R Виробник : Panasonic ABE0000C89-1095232.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 120uF 4volt