Продукція > PANASONIC > EEF-HD0J101R
EEF-HD0J101R
EEF-HD0J101R Panasonic
ABE0000C89-1095232.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 100uF 6.3volt
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm, Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ High Frequency: 2.5 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції EEF-HD0J101R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-HD0J101R EEF-HD0J101R Виробник : Panasonic Electronic Components H_Series_SP-Cap.pdf Description: CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm
Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ High Frequency: 2.5 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V