EEF-HD0K680R
EEF-HD0K680R Panasonic Electronic Components
eef_h_1201.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP POLYMER 68UF 20% 8V SMD
на замовлення 3162 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 68uF 8volt.
Інші пропозиції EEF-HD0K680R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-HD0K680R EEF-HD0K680R Виробник : Panasonic Electronic Components eef_h_1201.pdf Description: CAP POLYMER 68UF 20% 8V SMD
EEF-HD0K680R Виробник : Panasonic ABE0000C89-1095232.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 68uF 8volt