EEF-HE0D331R
EEF-HE0D331R Panasonic Electronic Components
H_Series_SP-Cap.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 330uF 2volts SP Polymer AEC-Q200.
Інші пропозиції EEF-HE0D331R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-HE0D331R EEF-HE0D331R Виробник : Panasonic Electronic Components H_Series_SP-Cap.pdf Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD
товару немає в наявності
EEF-HE0D331R EEF-HE0D331R Виробник : Panasonic ABE0000C89-1095232.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 330uF 2volts SP Polymer AEC-Q200