EEF-HE0E221R
EEF-HE0E221R Panasonic Electronic Components
H_Series_SP-Cap.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 12mOhm
Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
Ripple Current @ High Frequency: 3 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 12mOhm, Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 2.5 V, Ripple Current @ High Frequency: 3 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції EEF-HE0E221R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-HE0E221R EEF-HE0E221R Виробник : Panasonic Electronic Components H_Series_SP-Cap.pdf Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
товару немає в наявності
EEF-HE0E221R Виробник : Panasonic ABE0000C89-1095232.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 220uF 2.5volt