EEF-HL0E820R
EEF-HL0E820R Panasonic Electronic Components
H_Series_SP-Cap.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 82UF 20% 2.5V SMD
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 82uF 2.5volt.
Інші пропозиції EEF-HL0E820R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-HL0E820R EEF-HL0E820R Виробник : Panasonic Electronic Components H_Series_SP-Cap.pdf Description: CAP ALUM POLY 82UF 20% 2.5V SMD
EEF-HL0E820R EEF-HL0E820R Виробник : Panasonic ABE0000C89-1095232.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 82uF 2.5volt