Продукція > PANASONIC > EEF-HL0K330R
EEF-HL0K330R
EEF-HL0K330R Panasonic
ABE0000C89-1095232.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 33uF 8volt
на замовлення 3500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції EEF-HL0K330R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-HL0K330R EEF-HL0K330R Виробник : Panasonic Electronic Components H_Series_SP-Cap.pdf Description: CAP ALUM POLY 33UF 20% 8V SMD
на замовлення 177 шт: