EEF-HX0D471R9
EEF-HX0D471R9 Panasonic Electronic Components
ABE0000C90.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 9mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 2 V
Ripple Current @ High Frequency: 6.3 A @ 100 kHz
на замовлення 3500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 9mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C, Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 2 V, Ripple Current @ High Frequency: 6.3 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-HX0D471R9 EEF-HX0D471R9 Виробник : Panasonic Electronic Components ABE0000C90.pdf Description: CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 2 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
EEF-HX0D471R9 EEF-HX0D471R9 Виробник : Panasonic ABE0000C90.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 470uF 2.0volt