EEF-LR0D221R
EEF-LR0D221R Panasonic Electronic Components
EEFLR0D221R
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 2V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 4.5mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 2 V
Ripple Current @ High Frequency: 7.5 A @ 100 kHz
на замовлення 1323 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 2V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 4.5mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 2 V, Ripple Current @ High Frequency: 7.5 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції EEF-LR0D221R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-LR0D221R EEF-LR0D221R Виробник : Panasonic Electronic Components EEFLR0D221R Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 2V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 2 V
товару немає в наявності
EEF-LR0D221R EEF-LR0D221R Виробник : Panasonic ABE0000C53-947586.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 220uF 2.0volt