EEF-SD0E221R
EEF-SD0E221R Panasonic Electronic Components
Electrolytic_Cap_Cat_Rev2013.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 7mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
Ripple Current @ High Frequency: 3.5 A @ 100 kHz
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 7mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 2.5 V, Ripple Current @ High Frequency: 3.5 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції EEF-SD0E221R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-SD0E221R EEF-SD0E221R Виробник : Panasonic Electronic Components Electrolytic_Cap_Cat_Rev2013.pdf Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 2.5 V