Продукція > PANASONIC > EEFSE0D391ER
EEFSE0D391ER panasonic
Виробник: panasonic
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 390uF 2volt.
Інші пропозиції EEFSE0D391ER
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-SE0D391ER EEF-SE0D391ER Виробник : Panasonic Electronic Components Description: CAP POLYMER 390UF 20% 2V SMD
товару немає в наявності
EEF-SE0D391ER EEF-SE0D391ER Виробник : Panasonic Pansonic_07252017_PANAS37618-SE-1197063.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 390uF 2volt