EEFSE0D471R PANASONIC
Виробник: PANASONIC
09+
на замовлення 2018 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 5mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 2 V.
Інші пропозиції EEFSE0D471R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-SE0D471R EEF-SE0D471R Виробник : Panasonic Electronic Components Description: CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 5mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 2 V
товару немає в наявності
EEF-SE0D471R EEF-SE0D471R Виробник : Panasonic panasonic_abe0000ce6-1196954.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 470UF 2V SP-CAP NRND