EEF-SE0D561ER
EEF-SE0D561ER Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP POLYMER 560UF 20% 2V SMD
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 560uF 2volt.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-SE0D561ER EEF-SE0D561ER Виробник : Panasonic Electronic Components Description: CAP POLYMER 560UF 20% 2V SMD
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
EEF-SE0D561ER EEF-SE0D561ER Виробник : Panasonic Pansonic_07252017_PANAS37618-SE-1197063.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 560uF 2volt