EEF-SE0E331R
EEF-SE0E331R Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP POLYMER 330UF 20% 2.5V SMD
на замовлення 606 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 330uF 2.5volt.
Інші пропозиції EEF-SE0E331R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-SE0E331R EEF-SE0E331R Виробник : Panasonic Electronic Components Description: CAP POLYMER 330UF 20% 2.5V SMD
на замовлення 606 шт:
товару немає в наявності
EEF-SE0E331R EEF-SE0E331R Виробник : Panasonic panasonic_abe0000ce6-1196954.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 330uF 2.5volt