Продукція > PANASONIC > EEFSE0G221ER
EEFSE0G221ER panasonic
Виробник: panasonic
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 5mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Інші пропозиції EEFSE0G221ER
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-SE0G221ER EEF-SE0G221ER Виробник : Panasonic Electronic Components PCE3551_MARKING.jpg Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 5mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 4 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 4 V
товару немає в наявності
EEF-SE0G221ER EEF-SE0G221ER Виробник : Panasonic Pansonic_07252017_PANAS37618-SE-1197063.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 220uF 4.0volt