Продукція > PANASONIC > EEF-SE0G221R
EEF-SE0G221R
EEF-SE0G221R Panasonic
panasonic_abe0000ce6-1196954.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 220uF 4volt
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 5mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Інші пропозиції EEF-SE0G221R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEFSE0G221R
EEF-SE0G221R EEF-SE0G221R Виробник : Panasonic Electronic Components Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 5mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 4 V