Продукція > PANASONIC > EEF-SE0J181R
EEF-SE0J181R
EEF-SE0J181R Panasonic
panasonic_abe0000ce6-1196954.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 180uF 6.3volt
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 5mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm), Capacitance: 180 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Інші пропозиції EEF-SE0J181R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-SE0J181R Виробник : Panasonic PCE3551_MARKING.jpg SMD
EEF-SE0J181R EEF-SE0J181R Виробник : Panasonic Electronic Components PCE3551_MARKING.jpg Description: CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 5mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Capacitance: 180 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Capacitance: 180 µF
Voltage - Rated: 6.3 V