Продукція > PANASONIC > EEFSF0D101ER
EEFSF0D101ER PANASONIC
Виробник: PANASONIC
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLYMER 100UF 2V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Applications: General Purpose, Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 2 V.
Інші пропозиції EEFSF0D101ER
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-SF0D101ER Виробник : Panasonic Electronic Components Description: CAP ALUM POLYMER 100UF 2V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 2 V