Продукція > PANASONIC > EEF-SL0D101ER
EEF-SL0D101ER
EEF-SL0D101ER Panasonic
ABE0000C75-947617.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 100uF 2volt
на замовлення 3400 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 100UF 20% 2V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 9mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 2 V, Ripple Current @ High Frequency: 3 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції EEF-SL0D101ER
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEFSL0D101ER Виробник : PANASONIC SMD
EEF-SL0D101ER EEF-SL0D101ER Виробник : Panasonic Electronic Components EEFSL0D101ER Description: CAP ALUM POLY 100UF 20% 2V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 9mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 2 V
Ripple Current @ High Frequency: 3 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 2 V