EEF-SL0D121R
EEF-SL0D121R Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABE0006+EEFSL0D121R+7+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP POLYMER 120UF 20% 2V SMD
на замовлення 5924 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 120uF 2volt.
Інші пропозиції EEF-SL0D121R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-SL0D121R EEF-SL0D121R Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABE0006+EEFSL0D121R+7+WW Description: CAP POLYMER 120UF 20% 2V SMD
EEF-SL0D121R EEF-SL0D121R Виробник : Panasonic panasonic_abe0000ce21-1196981.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 120uF 2volt