Продукція > PANASONIC > EEF-CD0E820R
EEF-CD0E820R
EEF-CD0E820R Panasonic
ABE0000C69-947491.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 82uF 2.5volt
на замовлення 3500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції EEF-CD0E820R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEFCD0E820R Виробник : panasonic SMD
EEF-CD0E820R EEF-CD0E820R Виробник : Panasonic Electronic Components FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf Description: CAP ALUM POLY 82UF 20% 2.5V SMD
товару немає в наявності