Технічний опис EEF-CD0J100ER Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 10uF 6.3volt.
Інші пропозиції EEF-CD0J100ER
|---|---|---|---|---|---|
| EEFCD0J100ER | Виробник : panasonic | SMD |
на замовлення 172400 шт: термін постачання 14-28 дні (днів) |
EEF-CD0J100ER | Виробник : Panasonic Electronic Components |
Description: CAP POLYMER 10UF 20% 6.3V SMD |