EEF-CD0J100R
EEF-CD0J100R Panasonic Electronic Components
FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 10UF 20% 6.3V SMD
на замовлення 381 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 10uF 6.3volt.
Інші пропозиції EEF-CD0J100R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-CD0J100R EEF-CD0J100R Виробник : Panasonic ABE0000C69-947491.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 10uF 6.3volt
на замовлення 1074 шт:
EEFCD0J100R Виробник : panasonic SMD
EEF-CD0J100R EEF-CD0J100R Виробник : Panasonic Electronic Components FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf Description: CAP ALUM POLY 10UF 20% 6.3V SMD