Продукція > PANASONIC > EEF-CD0J220ER
EEF-CD0J220ER
EEF-CD0J220ER Panasonic
ABE0000C69-947491.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 22uF 6.3volts
на замовлення 3500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції EEF-CD0J220ER
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEFCD0J220ER Виробник : panasonic SMD
EEF-CD0J220ER EEF-CD0J220ER Виробник : Panasonic Electronic Components FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf Description: CAP ALUM POLY 22UF 20% 6.3V SMD